Forstandere

  • Ina Højbjerg Wiborg
    Ina Højbjerg Wiborg Forstander
  • Martin Højbjerg Wiborg
    Martin Højbjerg Wiborg Forstander

Lærere

  • Bill Nielsen
    Bill Nielsen Lærer
  • Janneke Lanng
    Janneke Lanng Lærer
  • Malene Nielsen
    Malene Nielsen Lærer
  • Steffen Kalmayer
    Steffen Kalmayer Lærer
  • Pernille Ruby
    Pernille Ruby Lærer
  • Malene Brændgaard Ryttersgaard
    Malene Brændgaard Ryttersgaard Lærer
  • Stefan Lynge Nielsen
    Stefan Lynge Nielsen Lærer
  • Helene From
    Helene From Lærer

Timelærere

  • Bjarke Shimizu
      Bjarke Shimizu Timelærer
    • Kristian Ahlmann
        Kristian Ahlmann Timelærer
      • Merete Lisby
          Merete Lisby Timelærer
        • Elias Green
            Elias Green Timelærer
          • Mathilde Toft Bro
              Mathilde Toft Bro Timelærer
            • Lærke Siggaard Tolstrup
                Lærke Siggaard Tolstrup Timelærer
              • Sune Engholm
                  Sune Engholm Timelærer

                Nye gymnastiklærere til skoleåret 2018-2019

                • Johanna Fahlgren og Christian Moesgaard
                    Johanna Fahlgren og Christian Moesgaard

                  Administration, Køkken og Service

                  • Pia Maarupgaard
                    Pia Maarupgaard Køkkenleder
                  • Bodil Bruun Bjerg
                      Bodil Bruun Bjerg Køkken
                    • Dorthe Hylgaard Schmidt
                      Dorthe Hylgaard Schmidt Sekretær
                    • Maj-Britt Smedegaard
                      Maj-Britt Smedegaard Sekretær
                    • Henrik Kirkegaard
                        Henrik Kirkegaard Pedel
                      • Anne Mette Svane
                          Anne Mette Svane Pedelmedhjælper
                        • Jens Chr. Jørgensen
                            Jens Chr. Jørgensen Pedel
                          • Vera Madsen
                              Vera Madsen Rengøring

                            BESTYRELSE/FORRETNINGSUDVALG

                            • Chanette Stefansen (Bestyrelsesformand)
                            • Jørgen Lauritsen (Formand for forretningsudvalget)
                            • Rikke Schmidt
                            • Jens Bjerrum
                            • Stig Kristensen
                            • Sebastian Bro (Suppleant)

                            ELEVFORENING

                            • Kristian Ahlmann (2013-2014, Formand)
                            • Niels Hamborg Pedersen (2011-2012)
                            • Christa Lodberg Michaelsen (2013-2014)
                            • Johan Kindt (2013-2014, Kasserer)
                            • Lea Jakobsen (2013-2014, Årgangsrepræsentant)
                            • Lise Videbæk (2014-2015, Årgangsrepræsentant)
                            • Lasse Frederiksen (2011-2012, 1. Suppleant)
                            • Malte Bro (2012-2013, 2. Suppleant)
                            Hvad venter du på? Tilmeld dig nu! Tilmelding