Ina Højbjerg Wiborg

Forstander

ina@bi-efterskole.dk

Studievejleder

Martin Højbjerg Wiborg

Forstander

martin@bi-efterskole.dk

Fysioterapeut

Maj-Britt Smedegaard

Sekretær

midgaard@bi-efterskole.dk

Karina Bech Kjærgaard

Sekretær

Karina@bi-efterskole.dk

Bill Nielsen

Lærer

bill@bi-efterskole.dk

Matematik, naturfag, gymnastik

Malene Nielsen

Lærer

malene@bi-efterskole.dk

Engelsk, gymnastik, lederuddannelse

Stefan Lynge Nielsen

Lærer

stefan@bi-efterskole.dk

Matematik, naturfag, fodbold, gymnastik, teamgym

Steffen Kalmayer

Lærer

steffen@bi-efterskole.dk

Matematik, fysik, fodbold

Pernille Ruby

Lærer

pernille@bi-efterskole.dk

Dansk, gymnastik, dans

Malene Brændgaard Ryttersgaard

Lærer

mbr@bi-efterskole.dk

Tysk, dansk, kreativ

Helene From

Lærer

helene@bi-efterskole.dk

Dansk, samfundsfag, kreativ

Johanne Fahlgren Andersen

Lærer

johanna@bi-efterskole.dk

Dans, gymnastik mm.

Niels Hamborg Pedersen

Lærer

niels@bi-efterskole.dk

Spring, gymnastik, tumbling, faceoff

Bjarke Shimizu

Lærer

bjarke@bi-efterskole.dk

Spring, gymnastik, tumbling, faceoff

Mads Maretty Sørensen

Lærer

mads@bi-efterskole.dk

Historie, spring, gymnastik, teamgym, faceoff

Merete Lisby

Timelærer, bi-creative

Pia Maarupgaard

Køkkenleder

kokken@bi-efterskole.dk

Julie Hunnerup Vilsbøll

Kok

Louise Møller Sandholm

Ernæringsassistent

Anni Juhl Jørgensen

Køkkenassistent

Vera Madsen

Rengøring

Henrik Kirkegaard

Pedel

pedel@bi-efterskole.dk

Samarbejdspartnere: