Ina Højbjerg Wiborg

Forstander

ina@bi-efterskole.dk

Studievejleder

Martin Højbjerg Wiborg

Forstander

martin@bi-efterskole.dk

Fysioterapeut

Maj-Britt Smedegaard

Kontor

midgaard@bi-efterskole.dk

Karina Bech Kjærgaard

Kontor

Karina@bi-efterskole.dk

Studievejleder

Lisbeth Birch

Kontor

lisbeth@bi-efterskole.dk

Bill Nielsen

Lærer

bill@bi-efterskole.dk

Matematik, Naturfag, Gymnastik

Malene Nielsen

Lærer

malene@bi-efterskole.dk

Engelsk, Gymnastik, Lederuddannelse

Stefan Lynge Nielsen

Lærer

stefan@bi-efterskole.dk

Matematik, Naturfag, Fodbold, Gymnastik, Teamgym

Steffen Kalmayer

Lærer

steffen@bi-efterskole.dk

Matematik, Fysik, Fodbold

Pernille Ruby

Lærer

pernille@bi-efterskole.dk

Dansk, Gymnastik, Dans

Ane Lambæk Christensen

Lærer

alc@bi-efterskole.dk

Dansk, Kreativ

Pia Nørgaard Vinther

Lærer

pia@bi-efterskole.dk

Tysk

Freja Smedegaard

Lærer

freja@bi-efterskole.dk

Performance, Dancefit, BI-powerful, Gymnastik

Astrid Nordlyng

Timelærer

astrid@bi-efterskole.dk

Dans, pigegymnastik, fællesgymnastik

Toke Strandby

Timelærer

toke@bi-efterskole.dk

Dans

Bjarke Shimizu

Lærer

bjarke@bi-efterskole.dk

Spring, Gymnastik, Tumbling, Faceoff

Mads Maretty Sørensen

Lærer

mads@bi-efterskole.dk

Matematik, Historie, Spring, Gymnastik, Teamgym, Faceoff

Heine Juul Warming

Lærer

heine@bi-efterskole.dk

Musik, Dansk, Samfundsfag

Merete Lisby

Timelærer, BI-creative

Lene Kjærgaard

Køkkenleder

kokken@bi-efterskole.dk

Alice Hedegaard

Køkkenmedhjælper

Pia Maarupgaard

Køkkenmedhjælper

Vera Madsen

Rengøring

Ernst Olesen

Pedel

Henrik Kirkegaard

Pedel

pedel@bi-efterskole.dk

Samarbejdspartnere: