Ina Højbjerg Wiborg

Forstander

ina@bi-efterskole.dk

Studievejleder

Martin Højbjerg Wiborg

Forstander

martin@bi-efterskole.dk

Fysioterapeut

Maj-Britt Smedegaard

Sekretær

midgaard@bi-efterskole.dk

Karina Bech Kjærgaard

Sekretær

Karina@bi-efterskole.dk

Bill Nielsen

Lærer

bill@bi-efterskole.dk

Matematik, Naturfag, Gymnastik

Malene Nielsen

Lærer

malene@bi-efterskole.dk

Engelsk, Gymnastik, Lederuddannelse

Stefan Lynge Nielsen

Lærer

stefan@bi-efterskole.dk

Matematik, Naturfag, Fodbold, Gymnastik, Teamgym

Steffen Kalmayer

Lærer

steffen@bi-efterskole.dk

Matematik, Fysik, Fodbold

Pernille Ruby

Lærer - Barselsorlov

pernille@bi-efterskole.dk

Dansk, Gymnastik, Dans

Malene Brændgaard Ryttersgaard

Lærer

mbr@bi-efterskole.dk

Tysk, Dansk, Kreativ

Helene From

Lærer

helene@bi-efterskole.dk

Dansk, Samfundsfag, Kreativ

Thea Lunde Høgh

Lærer

thea@bi-efterskole.dk

Performance, Dancefit, BI-powerful, Gymnastik

Freja Smedegaard

Lærer

freja@bi-efterskole.dk

Performance, Dancefit, BI-powerful, Gymnastik

Bjarke Shimizu

Lærer

bjarke@bi-efterskole.dk

Spring, Gymnastik, Tumbling, Faceoff

Elias Sögaard Green

Lærer

elias@bi-efterskole.dk

Tumbling, Faceoff 2, TeamGym, Spring

Mads Maretty Sørensen

Lærer

mads@bi-efterskole.dk

Matematik, Historie, Spring, Gymnastik, Teamgym, Faceoff

Heine Juul Warming

Lærer

heine@bi-efterskole.dk

Musik, Dansk, Samfundsfag

Merete Lisby

Timelærer, BI-creative

Pia Maarupgaard

Køkkenleder

kokken@bi-efterskole.dk

Julie Hunnerup Vilsbøll

Kok

Louise Møller Sandholm

Ernæringsassistent

Anni Juhl Jørgensen

Køkkenassistent

Vera Madsen

Rengøring

Henrik Kirkegaard

Pedel

pedel@bi-efterskole.dk

Samarbejdspartnere: